O nás

EVANEK Web Design Studio vstoupilo na trh informačních technologií v oblasti webových prezentací v roce 1996. S nástupem Internetu jsme se od samého počátku zaměřili na komplexní řešení webových aplikací a multimédií, které doplňujeme vývojem vlastních softwarových modulů a programů podle potřeb a přání našich klientů.

Zabýváme se implementací on-line publikačních - redakčních systémů, které dokáží publikovat na internet informace uživatelsky příjemným způsobem, bez znalosti webových technologií a hlavně okamžitě a s minimálními náklady.

Našim cílem je spolehlivě plnit potřeby našich klientů, kterým nabízíme široké spektrum služeb, od návrhu přes realizaci až po správu aplikací a další rozvoj jejich webových aplikací. Realizací zakázky naše služby rozhodně nekončí.

Mezi naše významné klienty patří dlouhodobě např. Magistrát statutárního města Plzně, pro který jsme získali na konferenci o státní správě a samosprávě v Hradci Králové za webovou prezentaci města cenu "Zlatý erb" a současně i mimořádná uznání za formu obsahu a řešeni prezentace.

Mezi dalšími významnými klienty můžeme např, jmenovat Magistrát statutárního města Liberec, Libereckou investiční a.s., Magistrát hlavního města Prahy, Plzeňský holding a.s., Finanční ředitelství Plzeň,  Logica CMG s.r.o., Ústavní soud České republiky, Senát České republiky, Asociaci muzeí a galerií České republiky, Vinařství Spinger a.s., Exekutorský úřad Plzeň – město, hudební skupinu 100 st.C., západočeského prodejce vozů Nissan a servisní střediska pro vozy Honda a Suzuki – Roto Plzeň s.r.o., Městský úřad Klecany, Obecní úřad Máslovice a další.