Webdesign, webové prezentace a aplikace, publikační - redakční systémy, SEO, responsivní deign, webhosting, elektronická pošta.

Správa a rozvoj vaší prezentace. Vše z jednoho kontaktního místa, rychle a profesionálně.

Kompletní nabídka našich řešení

Publikační systémy

Webové prezentace prostřednictvím publikačního systému, ovládání obsahu uživatelem, přidání nových webových stránek s automatickou vazbou na navigaci, zákaznické moduly ... Více >

Revitalizace prezentací+

Potřeba obnovy stránek se objevuje v horizontu několika let. Souvisí nejen s vývojem grafiky a vkusu uživatelů, ale také s vývojem webových technologií, on-line marketingu a s rozvojem činnosti provozovatele webové prezentace.

Více informací....

Outsourcing služeb+

Nemáte pracovníky po aktualizaci webových stránek? Převezme správu webu za Vás! Záruka rychle a kvalitně provedené práce. Nabízíme široké portfolio služeb z oblasti outsourcingu.

Více informací...

Elektronická pošta+

Komplexní řešení e-mailové komunikace na profesionální úrovni. K doméně můžete mít vysoký počet e-mailových schránek, spoustu prostoru a především přístup přes libovolné poštovní klienty, přes WebMail, mobilní telefony a tablety.

Více informací...

Webhosting+

Pro webové prezentace poskytujeme kvalitní webhosting optimalizovaný pro konkrétní použití. Přístupy ke spravě prezentací jsou řešeny výhradně přes šifrované přenosové protokoly. Používáme vyspělé technologické zázemí.

Více informací...